LOFT DECORA dokłada wszelkich starań, aby chronić prywatność swoich klientów. Niniejsza Polityka prywatności dotyczy klientów firmy LOFT DECORA oraz osób korzystających z naszej strony internetowej. Zgodnie z dyrektywami Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych (RODO) w poniższym dokumencie określamy, w jaki sposób przetwarzamy i chronimy  Twoje dane osobowe w serwisie internetowym loftdecora.pl.

Administrator danych

Administratorem danych osobowych jest:

Accent Consulting Grzegorz Tomaszewski z siedzibą: ul. Piaskowa 38, 62-020 Swarzędz

NIP: 7772538660, REGON: 300613199.

Jakie dane zbieramy i w jakim celu?

Dane osobowe przekazane nam w formularzu kontaktowym (Twoje imię, adres e-mail i numer telefonu) są przetwarzane wyłącznie w celu efektywnego kontaktu z Tobą, spełnienia naszych zobowiązań względem Ciebie oraz dostarczenia Ci usług, których oczekujesz. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak zgody na przetwarzanie przez nas danych może uniemożliwić nam kontakt z Tobą, a w dalszym etapie świadczenie naszych usług.

Uprawnienia Użytkownika

Powierzając nam swoje dane osobowe masz prawo wglądu do nich, żądania ich aktualizacji, ograniczenia przetwarzania oraz usunięcia. W każdej chwili możesz cofnąć zgodę na wykorzystywanie przez nas Twoich danych i zwrócić się do nas z prośbą o ich usunięcie. W tym celu skontaktuj się z nami, wysyłając wiadomość e-mail na adres: office@loftdecora.pl

Ochrona danych

Zależy nam, by przekazywane nam dane osobowe były przetwarzane w bezpieczny sposób, dlatego chronimy je przed kradzieżą i nieuprawnionym dostępem osobom trzecim m.in. za pomocą rozwiązań technologicznych i administracyjnych.

LOFT DECORA może przekazywać Twoje dane dostawcy usług IT w ramach obsługi systemu – podmiot ten przetwarza dane na podstawie umowy z Administratorem i wyłącznie z jego poleceniami.

Przekazywanie danych poza EOG

Przekazywane nam dane osobowe nie będą przekazywane do odbiorców znajdujących się w państwach poza Europejskim Obszarem Gospodarczym.