Projektanci mebli LOFT Decora - znawcy designu i materiałów

Tomasz Tomaszewski

Człowiek-pasja. Jest spadkobiercą miłości do drewna i stolarskiego fachu. Projektuje i przyjaźni się z materiałami, z których tworzy. W jego życiu wygrała miłość do projektowania mebli. Wygrała miłość do drewna.

Projektant mebli w stylu loft - Tomasz Tomaszewski

Sylwia Gulewicz-Wysocka

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej, gdzie od lat projektuje architektonicznie i plastycznie. Projektując wnętrza, nie boi się się sięgać po swoje autorskie projekty meblowe. Tak powstał również SGW SCHEME.

Sylwia Gulewicz-Wysocka - projektantka mebli industrialnych LOFT Decora

Jakub Klimas

Studiował Architekturę i Urbanistykę na Politechnice Krakowskiej. Projektuje meble i pracuje przy ich powstawaniu. Odkrył stolarstwo dla siebie i idzie w ślady swojego pradziada - świetnego miejscowego stolarza z ziemi Łańcuckiej.

Jakub Klimas - projektant mebli drewnianych

Weronika Poręba

Jest na samym początku swojej drogi projektowej. We wzornictwie szczególnie chętnie wykorzystuje naturalne materiały, a przede wszystkim drewno. Ceni sobie minimalizm i prostotę.

Projektant LOFT Decora Weronika Poręba

Wiktoria Lewicka

Projektantka produktu, absolwentka Wydziału Architektury i Wzornictwa Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu i wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej. Tworzy przedmioty codziennego użytku, meble i wnętrza. Minimalistka.

Projektanci LOFT Decora - Wiktoria Lewicka