Projektanci mebli LOFT Decora - znawcy designu i materiałów

Pawlak&Stawarski

Jedni z najlepszych polskich projektantów. Każdy zaprojektowany przez nich produkt ma swój niepowtarzalny charakter. Projektują rozwiązania meblowe dla takich marek jak m.in. dla NOTI, FAMEG, VOX. Autorzy regału GROP dla LOFT Decora.

Nikodem Szpunar

absolwent Wzornictwa na ASP w Warszawie oraz National College of Art and Design w Dublinie. Zajmuje się projektowaniem mebli i przedmiotów wyposażenia wnętrz. Nagradzany między innymi w Dobry Wzór, International Furniture Design Award (Asahikawa), Make me! czy Must Have. Otrzymał tytuł Projektanta Roku (2019) od Arena Design.

Agata Nowak

Jedna ze zdolniejszych projektantek młodego pokolenia. Punktem wyjścia w jej projektach jest zawsze chęć odpowiedzi na konkretną potrzebę użytkownika. Współpracuje m.in. ze Studio Ganszyniec. Autorka wieszaka SHIFT dla LOFT Decora.

Agata Nowak i jej wieszaki industrialne dla LOFT Decora

Agnieszka Żyła

Na co dzień projektantka wnętrz z Warszawy. Właścicielka biura projektowego ART of HOME. Niezwykle zdolna i zaangażowana w tworzone projekty wnętrz prywatnych i komercyjnych. Dla LOFT Decora stworzyła multifunkcyjną dekorację ścienną BORDER.

Tomasz Tomaszewski

Człowiek-pasja. Jest spadkobiercą miłości do drewna i stolarskiego fachu. Projektuje i przyjaźni się z materiałami, z których tworzy. W jego życiu wygrała miłość do projektowania mebli. Wygrała miłość do drewna.

Projektant mebli w stylu loft - Tomasz Tomaszewski

Wiktoria Mańkowska

Projektantka produktu, absolwentka Wydziału Architektury i Wzornictwa Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu i wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej. Tworzy przedmioty codziennego użytku, meble i wnętrza. Minimalistka.

Projektanci LOFT Decora - Wiktoria Mańkowska

Sylwia Gulewicz-Wysocka

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej, gdzie od lat projektuje architektonicznie i plastycznie. Projektując wnętrza, nie boi się się sięgać po swoje autorskie projekty meblowe. Tak powstał również SGW SCHEME.

Jakub Klimas

Studiował Architekturę i Urbanistykę na Politechnice Krakowskiej. Projektuje meble i pracuje przy ich powstawaniu. Odkrył stolarstwo dla siebie i idzie w ślady swojego pradziada - świetnego miejscowego stolarza z ziemi Łańcuckiej.

Jakub Klimas - projektant mebli drewnianych

Weronika Poręba

Jest na samym początku swojej drogi projektowej. We wzornictwie szczególnie chętnie wykorzystuje naturalne materiały, a przede wszystkim drewno. Ceni sobie minimalizm i prostotę.

Projektant LOFT Decora Weronika Poręba