Projektanci mebli LOFT Decora - znawcy designu i materiałów

Pawlak&Stawarski

Jedni z najlepszych polskich projektantów. Każdy zaprojektowany przez nich produkt ma swój niepowtarzalny charakter. Projektują rozwiązania meblowe dla takich marek jak m.in. dla NOTI, FAMEG, VOX. Autorzy regału GROP dla LOFT Decora.

Agata Nowak

Jedna ze zdolniejszych projektantek młodego pokolenia. Punktem wyjścia w jej projektach jest zawsze chęć odpowiedzi na konkretną potrzebę użytkownika. Współpracuje m.in. ze Studio Ganszyniec. Autorka regału SHIFT dla LOFT Decora.

Tomasz Tomaszewski

Człowiek-pasja. Jest spadkobiercą miłości do drewna i stolarskiego fachu. Projektuje i przyjaźni się z materiałami, z których tworzy. W jego życiu wygrała miłość do projektowania mebli. Wygrała miłość do drewna.

Projektant mebli w stylu loft - Tomasz Tomaszewski

Sylwia Gulewicz-Wysocka

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej, gdzie od lat projektuje architektonicznie i plastycznie. Projektując wnętrza, nie boi się się sięgać po swoje autorskie projekty meblowe. Tak powstał również SGW SCHEME.

Sylwia Gulewicz-Wysocka - projektantka mebli industrialnych LOFT Decora

Jakub Klimas

Studiował Architekturę i Urbanistykę na Politechnice Krakowskiej. Projektuje meble i pracuje przy ich powstawaniu. Odkrył stolarstwo dla siebie i idzie w ślady swojego pradziada - świetnego miejscowego stolarza z ziemi Łańcuckiej.

Jakub Klimas - projektant mebli drewnianych

Weronika Poręba

Jest na samym początku swojej drogi projektowej. We wzornictwie szczególnie chętnie wykorzystuje naturalne materiały, a przede wszystkim drewno. Ceni sobie minimalizm i prostotę.

Projektant LOFT Decora Weronika Poręba

Wiktoria Lewicka

Projektantka produktu, absolwentka Wydziału Architektury i Wzornictwa Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu i wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej. Tworzy przedmioty codziennego użytku, meble i wnętrza. Minimalistka.

Projektanci LOFT Decora - Wiktoria Lewicka