SHIFT wieszak stojący - styl industrialny LOFT Decora

SHIFT/ wieszak stojący

System wieszaków SHIFT autorstwa Agaty Nowak dla LOFT Decora to wieszak industrialny stojący oraz wieszak ścienny utrzymany w stylistyce loftowej.

Forma rodziny wieszaków SHIFT bazuje na rytmicznych odgięciach.

Wieszak industrialny stojący SHIFT składa się z identycznych elementów w lustrzanym odbiciu. Dzięki temu wieszak ma 6 miejsc do odwieszania na 3 różnych poziomach. Z łatwością odwiesimy zarówno długi płaszcz jak i kurtkę czy torebkę. Wieszak sprawdzi się w miejscach publicznych takich jak przestrzenie hotelowe i restauracyjne.

W wariancie naściennym to funkcjonalne odbicie zagiętych elementów, dzięki któremu zyskujemy miejsce do odwieszania na dwie strony. Dzięki odsunięciu elementów od ściany tworzy się dodatkowa przestrzeń do przewieszenia np. torby. Z kilku sztuk wieszaków można stworzyć dowolną kompozycję. SINGLE SHIFT sprzedawany jest jako zestaw 2 sztuk. Wieszak sprawdzi się zarówno w wąskim korytarzu, jak i holu kawiarni.

[OPCJE PRODUKTU]


DESIGN

Agata Nowak i jej wieszaki industrialne dla LOFT Decora
Agata Nowak

 

ROZMIARY

31×31 H180 [1 050 zł] 

 

STAL

Rodzaj [zimno-ciągniona]
Malowanie [proszkowe]
Kolory [w cenie]
RAL 9005 stuktura / RAL 9003 struktura / RAL 9007 struktura
*pełny wzornik RAL oraz kolory gładkie za dopłatą
*UWAGA: wykorzystanie w łazienkach należy zaznaczać w zamówieniach, aby pokryć powierzchnię dodatkowym podkładem antykorozyjnym.

 

BRYŁY 3D

Pobierz tekstury oraz bryły 3D w formacie *.3ds, *.obj