Meble barowe, meble do pubu, meble hotelowe

Industrialne meble barowe to idealny wybór dla ludzi, którzy chcą stworzyć oryginalne i funkcjonalne miejsce spotkań. LOFT Decora oferuje meble do pubu, które są niezwykle solidne, eleganckie i unikatowe. Surowa, industrialna konstrukcja naszych produktów powoduje, że każde pomieszczenie staje się niepowtarzalne. Naturalne, lite drewno i elementy ze stali to połączenie, które zachwyci każdego.

Bierzemy udział także w projektach hotelowych - dostarczamy elementy stalowe, wyposażenie pokoi oraz zabudowy barowe lobby hotelowych.

Solidna konstrukcja naszych wyrobów sprawia, że meble są wytrzymałe i funkcjonalne. Doświadczeni latami pracy stolarskiej mamy pewność, że nasze produkty charakteryzują się najwyższą jakością i spełniają swoją rolę przez naprawdę długi czas.

Często odwiedzane i ruchliwe miejsca wymagają mebli, które temu sprostają. Właśnie dlatego do produkcji naszych wyrobów używamy wyłącznie litego drewna i stali najwyższej jakości. Produkty zabezpieczamy wysokiej jakości powłokami gwarantującymi ich trwałość. Decydując się na nasze meble barowe maksymalnie wykorzystasz dostępną przestrzeń i sprawisz, że utrzymanie porządku stanie się niezwykle proste.

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Nie ma u nas seryjnych produktów – każdy nasz wyrób posiada odrobinę inny wygląd. Kierujemy się naturą, dlatego naszych mebli nigdy nie zestawisz z produktami masowej produkcji. Decydując się na nasze wyroby, decydujesz się na jakość oraz oryginalność. Dodatkowo to Ty wybierasz barwę drewna i kolor stalowych elementów, z których stworzymy Twoje meble.