Skip to content

EXTRAORDINARY SALE -15% WITH CODE: SUMMERVIBES

Cart

Your cart is empty

O nas

Historia firmy

Swarzędz od zawsze znany był oraz ceniony z pracy producentów mebli drewnianych. Wielkie zakłady eksportujące na zachód i wschód Europy oraz małe, rzemieślnicze warsztaty, dla których jakość oznaczała być albo nie być, mieć lub nie mieć.

Producent mebli drewnianych - Stolarnia LOFT Decora

Kiedy Dziadek Florek, na początku XX wieku rozpoczynał swoją działalność stolarską – pewnie zakładał, że firmę przejmie któryś z synów. Nie miał lekko – na 20 m2 swojego warsztatu, w sercu meblowym Polski, tworzył drewniane meble, które pasowały – na wymiar. Zawsze dbał o to, żeby drewno z którego tworzył było czyste, suche, dobrze wybarwione. Jego cały Dział Jakości, czyli dwoje oczu nie znosił niechlujstwa, drogi na skróty. Całe życie grywał z drewnem, a wieczorami w tysiąca. Staramy się na co dzień pamiętać, że produkcja i mebel, który wędruje do kogoś na długie lata, to jedno z największych zobowiązań jakie możesz na siebie wziąć.

Producent mebli drewnianych  - LOFT Decora ślusarnia

 

marka LOFT Decora

Założycielem marki LOFT Decora jest Tomasz Tomaszewski. Kontynuując bogate rodzinne tradycje stworzył markę meblową produkującą najwyższej jakości produkty wykonane z litego drewna oraz stali. Oferta firmy obejmuje zarówno produkty, które tworzone są w studio marki m.in. przez takich projektantów jak Pawlak & Stawarski, czy Nikodem Szpunar – dostępne w najlepszych showroom’ach meblowych w Polsce i Europie, jak i szeroko zakrojone realizacje kotraktowe wnętrz komercyjnych i prywatnych. Projektuje, produkuje oraz montuje indywidualne zabudowy stalowe oraz drewniane w domach prywatnych, restauracjach, hotelach, sklepach i biurach.

Producent mebli drewnianych - Dobry wzór LOFT Decora

LOFT Decora w ostatnich latach jest najczęściej nagradzaną polską marką m.in. nagrodą DOBRY WZÓR 2020 za system regałowy GROP, 2x nagrodą MUST HAVE 2020: za system regałowy GROP oraz dekorację ścienną BORDER oraz 2x nagrodą MUST HAVE 2021: za rodzinę stołów BOL oraz stół KAMERTON, MUST HAVE 2022: za rodzinę hokerów MIAM. Do produkcji wyrobów firma używa jedynie najwyższej jakości surowców stalowych i drzewnych, opatrzonych certyfikatami.

Producent mebli drewnianych - MUST HAVE LOFT Decora

Wszystkie procesy produkcyjne swoich produktów firma wykonuje we własnym zakresie – zarówno drewnianym jak i stalowym, co pozwala w pełni kontrolować jakość dostarczanych do Państwa produktów.

Produkujemy produkty, które w świat niosą dobrą nowinę: zachwyt nad sztucznym przeminie! Każdy nasz produkt jest inny, bo robiony ręcznie, z natury – zgodnie ze sztuką rzemieślniczą. Uroczyście oświadczamy, że produkt, który od nas otrzymasz, jako połączenie designu i dobrej roboty będzie pasował. Jako producent mebli drewnianych i stalowych wierzymy, że to co naturalne zawsze pasuje. Obiecujemy, że polecisz nas niejednemu znajomemu, albo i nie. Bo nie zawsze mamy ochotę dzielić się unikatowymi wrażeniami. Czasami chcemy to co najlepsze pozostawić sobie na wyłączność.